VÁNOCE JINAK

martin_brncko
Jak restartovat mysl Co by se stalo, kdybyste strávili tyto Vánoce bez nákupů, bez dárků, bez vaření, bez rodiny, bez jídla, bez televize, bez shonu, stresu, hádek a v protiproudu k tradicím? Měli byste přinejmenším „svatý klid“ .
Zdarma
jako e-kniha ke stažení
Martin Bruncko - VÁNOCE JINAK
epub1,0 MBmobi1,0 MBpdf2,0 MB
  • O autorovi
  • Dotaz

Muž, osobnost, autor, spíkr, podnikatel, sportovec a charismatický člověk, který boří fyzické a mentální limity a zdolává odvážné výzvy.

Mladý Slovák z Banské Bystrice, který byl ještě před pár lety na úplném dně. Dokázal se vzchopit a jednoho dne došel k rozhodnutí. Rozhodnutí změnit sebe a svět. Rozhodnutí vystoupit z komfortní zóny, vyjít ze stínu očekávání společnosti a žít podle vlastních představ, tužeb a snů. Věří, že se dá žít bez jídla (www.zivotbezjedla.sk), vidět bez očí a zabývat se tím, co Vás naplňuje. Jediné, bez čeho se žít nedá, je …

Dozvíte se v debutové knize „Život bez jídla?“.

„Potěšilo by mě, kdybychom si všichni našli čas zastavit se a chvíli přemýšlet. Každý máme právo být šťastní, tak proč to nezkusit? Já to zkusil a nechápu, jak jsem mohl někdy žít jinak.

Nebojte se být jiní, nebojte se být člověkem činu, nebojte se názorové přestřelky… na konci budeme litovat jen toho, co jsme neudělali. Konejte, pracujte, zdokonalujte se a čiňte šťastnými sebe i ostatní!

Děkuji.
Martin“

Dotaz na prodavače
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail