iPad, iPhone, iPod

Pokud vlastníte nějaké mobilní jablečné zařízení, tak máte na výběr hned několik aplikací pro čtení elektronických knih. Pokud už používáte iPad, iPhone nebo iPod touch , máte ve svém zařízení nativní aplikaci pro čtení eknih od Applu s názvem "iBooks". 
 

iBooks

ibooks
iBooks aplikace je součástí každého Apple zařízení. Aplikace je velice pěkná a srozumitelná, tak jako většina zařízení nebo aplikací od společnosti Apple. V iBooks store jednoduše čtete a kupujete knihy. Vše je a intuitivní. Neřešíte různá zabezpečení atp. Můžete si velice rychle upravit podklad knihy (bílý, černý nebo sépie) či velikost písma nebo fonty. Nevýhodou je, že v této aplikaci nenajdete tak velký výběr českých knih jako na internetu.  
 
 
appstore
 
 
 
 
 

BlueFire Reader

blueBluefire Reader je velice oblíbená aplikace na čtení knih. Je dostupná nejen pro Apple zařízení, ale i pro Android. V aplikaci Bluefire reader můžete číst knihy i se zabezpečením Adobe DRM.
 
 
appstore
288179_GooglePlayBadge
 
 
 

Readmill

millReadmill patří mezi mé nejoblíbenější aplikace na čtení knih. Je to velmi dobrá alternativa k výše zmiňovaným. Je srovnatelná s iBooks od Applu a nabízí velmi podobné prostředí i ovládání. Největší plus této aplikace spočívá v její webové verzi, kde si můžete spravovat svoje knihy velmi pohodlně a poté je konzumovat ve svém tabletu, telefonu ...
appstore
288179_GooglePlayBadge
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail