Průvodce začínajícího mimoškoláka

mimoskolaka
Průvodce začínajícího mimoškoláka tvoří výběr toho nejlepšího obsahu, který jsme za více jak 18 měsíců naší činnosti přeložili a publikovali. V Mimo školu se zaměřujeme především na mladé lidi ve věku 18‒30. Tato e-kniha je proto především určena pro ně, i  když poučit se z  ní mohou starší i  mladší čtenáři. Proč jsme ji vů- bec vytvořili? Potřeba publikovat soubor myšlenek s námi byla od začátku. Životní, vzdělávací a  kariérní problémy mladých se totiž pořád opakují a tak jsme celkem rychle došli k tomu, že se začala opakovat naše doporučení. 
Zdarma
jako e-kniha ke stažení
Backstage Books - Průvodce začínajícího mimoškoláka
epub8,0 MBmobi13,0 MBpdf8,0 MB
  • O autorovi
  • Dotaz
Backstage Books se zaměřuje na mladé tvůrce a jejich čtenáře. Na počátku byla touha po tvůrčí svobodě a dnes Backstage představuje literární most mezi tvůrci a jejich čtenáři v plné šíři.

V roce 2013 získal projekt třetí místo v soutěži Rozjezdy roku.

Pod hlavičkou Backstage Books se pořádají rovněž kulturní akce a programy pro děti z dětských domovů. Stranou nezůstavají ani pravidelná čtení seniorům. Na podzim 2014 se vydavatelství dostalo do programu Microsoft BizSpark a v roce následujícím jsme dokázali mít již dvě nejprodávanější e-knihy ve své kategorii(lovevole & google poezie).

Děkujeme Vám za podporu!

Martin Toman
Dotaz na prodavače
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail